Hodnotím blogy Tuu
ICQ: 472684868472684868-639591827

7 tipů,jak zaujmout muže =D

3. prosince 2010 v 20:49 | Cl@rii |  Moje Diskuze

7 tipů, jak zaujmout muže

Každá z nás si nejednou vysnila toho pravého, ať už tak, že ho zahlédla na ulici, potkala v restauraci, nebo jste byli dlouholetí přátelé. Problém je v tom, jak na sebe upoutat pozornost, aby si vás všiml, ba dokonce abyste ho získala.
V takových případech je hlavní zvýraznit svou osobnost, vzbudit u muže touhu a působit sebevědomě. Ve zkratce je potřeba nějakým způsobem vyniknout. Ale jak na to?

Nejsou ženy jako ženy. Některé jsou šedými myškami, které nikdy nevykouknou z davu, nebudou nikdy ničím zajímavé. Ale i takové ženy se samozřejmě mužům líbí. Jenže ve většině případů chtějí mít muži po svém boku naprosto výjimečnou, silnou a zejména , ač je to smutné, tak atraktivní ženu.
Jak toho docílit, aby jste i vy takhle působily a nemusely mít strach oslovit toho, který se vám líbí, vám právě teď poradíme. Cítit se dobře totiž ve velké míře souvisí s tím, jak navenek vypadáme. Mnohdy samy ženy chtějí být krásné samy pro sebe, aby se i dobře cítily. Na tom není nic špatného, ale když se tedy tak snažíte, nebude možná od věci spojit snažení s cíleným útokem na chlapa, který se vám líbí.

1. Vznešeně jako labuť

Chůze! Důležitý faktor, kterého si muži všímají, jelikož žádný z nich nestojí o to, aby se vedle něj plahočila zvadlá jabloň. Uvědomte si, že podle chůze vás bude hodnotit, stejně jako i vy se díváte, jak ostatní chodí, zda jsou shrbení nebo chodí až moc vzpřímeně ba dokonce namyšleně.Důležité je také, abyste své chůzi dala šmrc. To znamená, že se snažte pohybovat pružnými kroky, lehce kruťte boky, ale dejte pozor, abyste to nepřehnala, to byste mu mohla být spíš k smíchu. 

2. Podpatky ho jistě zaujmou

  A je to tady. Zajisté nosíte botky bez podpatku a nejste přitom nikterak velkého vzrůstu. Tak v takovém případě děláte obrovskou chybu. Boty bez podpatku vám mnohem více zmenší postavu a budete vypadat mnohem baculatější. Podpatky jsou zde jako alternativa pro ty, které nemáte příliš pěkný a přitažlivý zadeček, aby vám ho pomohly lépe vytvarovat. To je jedním z velkých problémů mnoha žen, nepěkné pozadí. Ale právě zmiňované podpatky to poupraví a zadeček pomůžou vystrčit. Muži razí heslo, musí být na co si sáhnout. V neposlední řadě je třeba připomenout, že pokud máte krátké a možná trochu silnější nožky, tak podpatky je prodlouží a pomohou lépe vytvarovat lýtka. Jedno varovaní zde ale je: s velikostí podpatku to nepřežente, abyste zvládla se na nich naučit chodit.

3. Váš obličej by měl vypadat sexy

Muži jsou v jistém případě hodně pokryteční. Je to smutné, ale je to tak. Mnoho z nich si vybere raději svůdnou "rajdu" než domácí puťku, aniž přitom domýšlí důsledky, zda si s ní budou mít vůbec co říct. Proto, abyste ho získala, musíte pečovat zejména o vzhled obličeje. Muži jsou přitahování svůdnými obličeji a je jim mnohdy jedno, že jejich vysněná má na sobě tunu make-upu, a nedokážou pak přijmout fakt, jak jejich partnerka vypadá bez něj. Z tohoto důvodu doporučujeme to s make-upem nepřehánět, všeho s mírou. Jisté úpravy jsou pravděpodobně nutné, ale nemusíte to přehánět, mohlo by to pak působit lacině. Zvýrazněte oči, použijte tvářenku a lesk na rty. 

4. Lesk na rty je trhák

Co muže láká? Jsou to plné, lesklé a nejlépe tmavé rty. Jsou podtextem sexuálního vzrušení. Je to možná trochu divné, ale mužům takové rty připomínají vagínu, která se jeví také tmavá a při sexu vlhká. Z mužského pohledu je to tak, že svěže vypadající partnerka je vhodná pro rozmnožování, a o to jde chlapům především. S leskem to nepřehánějte, jelikož by ho to také mohlo odradit od polibku, na který se chystá, ale když uvidí, že se vám rty lesknou obrovskou vrstvou mastnoty, pravděpodobně si případný polibek odpustí.

5. Pohled je zásadní

Využijte své krásné oči, aby ste upoutala jeho pozornost. Tím, že ho budete upřeně pozorovat, mu dáte najevo, že máte zájem. Dejte si ovšem pozor, ať nečučíte nějak divně, mohl by si myslet, že je někde pokydaný nebo že má roztržené oblečení, a to by mu asi váš zájem moc příjemný nebyl. Když do svého podhledu vložíte mknutí nebo jemný pohyb obočí , bude mu to jasné. 

6. Jděte s pravdou ven

Není čas ztrácet čas! Proto zda se vám někdo líbí, je nutné, abyste mu to dala dostatečně najevo, a nechodila okolo horké kaše příliš dlouho, aby se vám nestalo, že z vás nakonec bude strará panna. Podívejte se na to ze své strany, jakmile vám někdo začne lichotit,přestanete se na něj dívat tak jako doteď, ale začnete na něj měnit názor. Vaše sympatie k němu se zvýší. Proto nemaskujte svůj zájem a jděte s pravdou ven. Určitě ho potěší, že se vám líbí.

7. Přejděme k dotykům

Když se ho dotknete, on si uvědomí, že to není obvyklé. Nemusíte používat ani slova a měl by tento impulz pochopit. I když výjimky potvrzují pravidlo, že, dámy? Některým chlapům to prostě trochu trvá, než jim něco dojde. Prostřednictvím dotyků vás potenciální partner vezme na vědomí. Sebemenší dotyk nebo letmé pohlazení může změnit jeho pohled na věc. Uvědomte si, že chlapi jsou snadno ovlivnitelní. Nabízí se otázka, kde se ho vlastně dotknout, aby to nepůsobilo drze a nevhodně? Rozhodně jsou to místa na hřbetu ruky, předloktí nebo nadloktí a rameno. Těmito dotyky nic nezkazíte, jelikož působí velmi nevinně. Přidáte-li k tomu úsměv, musí mu zaručeně dojít, o co vám jde, a buď ucukne, nebo ne, v tom druhém případě máte vyhráno.

Co říct závěrem...

Milé dámy, z odmítnutí si nedělejte hlavu, život jde dál a máte před sebou mnoho dalších setkání. A berte to tak, že jestliže vás odmítl, tak pravděpodobně nebyl ten pravý. Nestojí za to trápit se kvůli jednomu chlapovi, když jich po světě běhá celá spousta. 
Nabízí se zde otázka, jak jste na tom s balením chlapů vy? Necháváte se sbalit, nebo raději samy zaútočíte na vybraný objekt? Je příjemnější nechat se balit, ale mnohdy se kvám nahrne takový ňouma, že je možná lepší neztrácet čas a vzít iniciativu do vlastních rukou. Samy si tak vyberete a nemusíte čekat, zda se někdo uráčí a osloví vás.

Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama